(дванадцята сесія восьмого скликання)

03.12.2021

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у землі загального користування

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 83, 122, пунктом 24 Перехідних положень  Земельного кодексу України,  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №1423-IX, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Класифікатором видів цільового призначення,  затвердженим   Постановою Кабінету Міністру України №821 від 28.07.2021, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у землі загального користування (код КВЦВЗ 07.08) Земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування в межах с. Сергіївка орієнтовною площею 3 га.
  2. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення у земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження загального користування (код КВЦВЗ 07.08) з кадастровим номером 5320485900:00:007:0113 площею 31,6404 га .
  3. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення у земельні ділянки під громадськими сіножатями та громадськими пасовищами (код КВЦВЗ 01.19) кадастровий номер 5320485900:00:001:0450 площею 2.1411 га.
  4. Рекомендувати:

4.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4.2. Подати проєкти землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий