(дванадцята сесія восьмого скликання)

03.12.2021

Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії восьмого скликання від 05.11.2021 року

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26, частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118,122 Земельного кодексу України, у зв’язку із виявленням і для виправлення допущеної технічної помилки, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення одинадцятої сесії восьмого скликання від 05.11.2021 «Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність», виклавши його преамбулу у такій редакції:

«Керуючись частиною 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 83, 118, 122, 123 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, беручи до уваги рішення п’ятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 29.04.2021 «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва та для сінокосіння і випасання худоби», та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:»

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи,

Сільський голова                                                                                       І.Г. Лідовий