(дванадцята сесія восьмого скликання)

Про дострокове розірвання договорів оренди землі

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26, частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 83 Земельного кодексу України, статтями 31,32 Закону України «Про оренду землі», розглянувши клопотання ПСП «Чорнухи Агро»», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Достроково розірвати з ініціативи ПСП «Чорнухи Агро» за взаємною згодою сторін, договір оренди землі від 05.10.2017 року земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 5320482600:00:007:0011 площею 11,6756 га, яка розташована на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  2. Достроково розірвати з ініціативи ПСП «Чорнухи Агро» за взаємною згодою сторін, договір оренди землі від 05.10.2017 року земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 5320482600:00:005:0154 площею 2,4478 га, яка розташована на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  3. Сергіївській сільській раді в особі сільського голови Лідового І.Г., укласти додаткову угоду про дострокове розірвання, за взаємною згодою сторін з ПСП «Чорнухи Агро» в особі директора Кравченка О.В., договорів оренди землі від 05.10.2017 року.
  4. Зобов’язати ПСП «Чорнухи Агро» зареєструвати припинення іншого речового права (права оренди) земельних ділянок в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  5. Залишити за Сергіївською сільською радою право на отримання орендної плати за рік, якщо протягом зазначеного періоду не надійшло пропозицій від інших осіб на укладання договорів оренди цих ж земельних ділянок на тих самих умовах відповідно п. 34 договорів оренди землі, укладених між Головним управлінням Держгеокадастру у Полтавській області та ПСП «Чорнухи Агро» від 05.10.2017р.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи,

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий