МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тринадцята сесія восьмого скликання)

23.12.2021

Про затвердження положення про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді Сергіївської сільської територіальної громади

Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдаровань, сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді Сергіївської сільської територіальної громади (додається).
  2. Начальнику фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лобода В. Г.) передбачити кошти в бюджеті на виконання заходів Програми.
  3. Спеціалісту І категорії з організаційної роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ освіти молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток

до рішення тринадцятої сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 23.12.2021

про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді

Сергіївської сільської територіальної громади

1. Фінансова винагорода учням-переможцям навчальних, позакласних та позашкільних змагань призначається за досягнення у офіційних навчальних змаганнях протягом попереднього навчального року з метою морального та матеріального стимулювання гідного представлення нашої громади на міському, обласному та загальнодержавному рівні.
  2. Рішення про призначення фінансової винагороди учням-переможцям приймається відділ освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради впродовж перших двох тижнів травня поточного навчального року відповідно до офіційних результатів учнівських навчальних змагань.
  3. Розмір фінансової винагороди учню-переможцю призначати наступним чином.
    • За зайняті місця на рівні міста (району):

Гран-прі –250 грн.

1-ше місце – 200 грн.

2-ге місце – 150 грн.

3-тє місце – 100 грн.

За активну участь і високу результативність – 50 грн.

• За зайняті місця на рівні області, зональні:

Гран-прі –400 грн.

1-ше місце – 300 грн.

2-ге місце – 250 грн.

3-тє місце – 200 грн.

За активну участь і високу результативність – 100 грн.

• За зайняті місця на загальнодержавному рівні:

Гран-прі –600 грн.

1-ше місце – 500 грн.

2-ге місце – 400 грн.

3-тє місце – 300 грн.

За активну участь і високу результативність – 200 грн.

1. У випадку здобуття учнем кількох переможних місць розмір винагороди (премії) є сумою виплат за кожне здобуте місце.
  2. Фінансова винагорода (премія) виплачується за рахунок коштів, які щорічно додатково передбачаються в бюджеті для цих цілей.
  3. Положення вступає в дію з 1 січня 2022 року.

Секретар сільської ради                                                             Надія ІЛЛЯШЕНКО