МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тринадцята сесія восьмого скликання)

23.12.2021

Про  надання дозволу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – сільському клубу села Качанове на списання необоротних активів

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України та Міністерства економіки України від 29.11.2011 № 447, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – сільському клубу села Качанове на списання з балансу необоротних активів, у зв’язку з фізичною зношеністю, недоцільністю ремонту та таких, що непридатні для використання (перелік додається).
  2. Інструктору з організації культурно масових робіт (Устименко Ю.В.) у місячний термін подати до відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради звіт про списання майна за встановленою формою.
  3. Оригінали документів по списанню передати у відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Сільський   голова                                                                                    Ігор ЛІДОВИЙ

Додаток

до рішення тринадцятої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 23.12.2021

необоротних активів на списання з балансу

Інвентарний

1.

Акустична колонка

Шт.

Всього: 1 шт.( Одна шт.) на суму 4050,00  грн.(чотири тисячі п’ятдесят  грн.).

Спеціаліст І категорії відділу

бухгалтерського обліку та звітності

виконавчого комітету Сергіївської

сільської ради                                                                                         Зоя СЕМЕНЧУК