МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тринадцята сесія восьмого скликання)

Про поновлення договору оренди земельної ділянки Кіт Т.П.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», розглянувши клопотання громадянки Кіт Тетяни Павлівни від 25.11.2021 року, враховуючи належне виконання орендарем умов договору оренди земельної ділянки, рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки від 02.01.2011 року, укладений між Розбишівською сільською радою та громадянкою Кіт Тетяною Павлівною загальною площею 0,0096 га, кадастровий номер 5320485901:01:002:0046, цільове призначення – Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі B.03.07, терміном на 10 років. Розмір орендної плати встановити на рівні 9,5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  2. Доручити сільському голові підписати Додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки від 02.01.2011 року.
  3. Зобов’язати гр. Кіт Т.П. зареєструвати в Державному реєстрі речових прав зміни іншого речового права ( право оренди) на земельну ділянку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ