МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тринадцята сесія восьмого скликання)

23.12.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу земельних ділянок в оренду

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 123, 134, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, заяви громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміню цільового призначення із земель запасу (КВЦПЗ – 16.00) в землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) з кадастровим номером 5320485900:00:001:0446 площею 7,4712 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.В.
  2. Передати в оренду громадянину Верещаці Леоніду Миколайовичу земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з кадастровим номером 5320485900:00:001:0446 площею 7,4712 га за межами населених пунктів Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області терміном на 49 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.
  3. Передати в оренду громадянину Пащенку Володимиру Павловичу земельну ділянку з кадастровим номером 5320482600:00:003:0112 площею 0,9607 га розташована в межах с. Качанове Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 20 років, встановити розмір орендної плати на рівні 3 % від нормативної грошової оцінки земель.
  4. Укласти договори оренди земельних ділянок, зобов’язати орендарів провести державну реєстрацію договорів оренди земельної ділянки та використовувати земельні ділянки відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                                  Ігор ЛІДОВИЙ