СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шоста сесія  сьомого скликання)

11.07.2017

Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2018 рік

Керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» №4014-УІ від 4 листопада 2011 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність по видах господарської діяльності на 2018 рік відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» №4014-VІ від 4 листопада 2011 року, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку в розмірі 10 відсотків від мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня 2018 року;

2) для другої групи платників єдиного податку в розмірі 20 відсотків від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2018 року

1. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  2. Рішення ввести в дію з 01.01.2018 року.

Виконуюча обов’язки  сільського голови                                    Н.В. Ілляшенко