(шоста сесія  сьомого скликання)

11.07.2017

Керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» №4014-УІ від 4 листопада 2011 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність по видах господарської діяльності на 2018 рік відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» №4014-VІ від 4 листопада 2011 року, з розрахунку на календарний місяць:

1) для першої групи платників єдиного податку в розмірі 10 відсотків від мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня 2018 року;

2) для другої групи платників єдиного податку в розмірі 20 відсотків від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2018 року

1. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Кас’ян А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  2. Рішення ввести в дію з 01.01.2018 року.

Виконуюча обов’язки  сільського голови                                    Н.В. Ілляшенко

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного шостої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  11 липня 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2018 рік.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 14

Рішення    прийнято.

Голосували: за 14, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.