МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04 лютого 2022 року

Про внесення змін до Програми «Безпечна громада на 2022-2025 рік»

З метою об’єднання зусиль органу місцевого самоврядування та правоохоронних органів для забезпечення додержання конституційних прав і свобод громадян, їх особистої безпеки, охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території с. Сергіївка та населених пунктів, що входять до юрисдикції Сергіївської сільської ради, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Безпечна громада на 2022-2025 рік» затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи Програму «Безпечна громада на 2022-2025 рік» наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар:

-         Придбання гучномовця;

-         Придбання відеореєстратора;

-         Придбання фотопастки (камери).

2022 рік

25,166

3,000

5,566

16,600

2.

Оплата послуг (крім комунальних):

-         Послуги по встановленню камер відеонагляду (Розбишівський старостат);

-         Комплект відеонагляду (Качанівський старостат);

-         Поточний ремонт мережі відеонагляду (Сергіївський старостат).

2022 рік

144,860

49,980

49,900

44,980

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ