МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04 лютого 2022 року

Про  надання одноразової

матеріальної допомоги

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2022 рік, рішення тринадцятої сесії восьмого скликання від 23.12.2021 року «Про затвердження Програми «Підтримка народжуваності» на 2022 рік», з метою фінансової та соціальної підтримки осіб, що потрапили у скрутні життєві обставини, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Відмовити жительці села Качанове Миргородського (Гадяцького) району Полтавської області гр. Карпенко Вікторії Петрівні 15.12.1979 р.н. одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 5 (п’ять) тисяч гривень на її лікування.
  2. Надати жительці села Новоселівка Миргородського (Гадяцького) району Полтавської області гр. Тарапаті Наталії Володимирівні 12.10.1981 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 5 (п’ять) тисяч гривень на її лікування.
  3. Надати жительці села Сергіївка Гадяцького району гр. Вертелецькій Тетяні Петрівні 28.05.1967 року народження одноразову адресну матеріальну допомогу у розмірі 12 (дванадцять) тисячі гривень на лікування її сина Вертелецького Богдана Юрійовича 08.10.2015 р.н., який має статус дитини з інвалідністю.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Ісаєнко О.Ю..

Сільський   голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ