МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.02.2022

Про погодження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 76, 83, частиною 5 статті 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», розглянувши технічну документацію щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, клопотання АТ «Полтаваобленерго» від 10.01.2022 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Погодити технічну документацію щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ПС 110/35/10 кВ «Глинсько-Розбишівська»), яка розташована в межах с. Качанове, виготовлену ФОП Мельник Ю.Л., кадастровий номер земельної ділянки 5320482600:00:003:0120 площею 1,5150 га.

1. Рекомендувати АТ «Полтаваобленерго» зареєструвати у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно інше речове право (право постійного користування) на земельну ділянку 5320482600:00:003:0120 площею 1,5150 га.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ