МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

Про припинення договорів оренди з гр. Ткаченко М.М.

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 83, частиною 21 Перехідних положень Земельним кодексом України,Законом України «Про оренду земель», розглянувши договори оренди нерозподіленої земельної ділянки між Гадяцькою районною державною адміністрацією та гр. Ткаченком М. М., беручи до уваги матеріали проведеної інвентаризації земель колишньої колективної власності та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити дію договору оренди нерозподіленої земельної ділянки площею 2,6605 га, заключеного між Гадяцькою РДА та Ткаченко Михайлом Миколайовичем, у зв’язку зі зміною внаслідок інвентаризації предмета оренди – земельної ділянки,.
  2. Припинити дію договору оренди нерозподіленої земельної ділянки площею 2,2559 га, заключеного між Гадяцькою РДА та Ткаченко Михайлом Миколайовичем, у зв’язку зі зміною внаслідок інвентаризації предмета оренди – земельної ділянки.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ