МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.02.2022

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору сервітуту

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 38, 83, 98-100, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та заяву громадянки Загорулько В.С. жительки с. Качанове, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07) з кадастровим номером 5320482601:01:001:0197 площею 0,0100 га в межах с. Качанове Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.В.
  2. Заключити договір про встановлення платного строкового сервітуту з гр. Загорулько Валентиною Сергіївною на земельну ділянку з кадастровим номером 5320482601:01:001:0197 площею 0,0100 га для розміщення тимчасових споруд (торгівельного вагончика) в межах с. Качанове Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області терміном на 10 років, встановити розмір плати за користування земельною ділянкою на рівні 9,5 % від нормативної грошової оцінки земель.
  3. Укласти договір про встановлення сервітуту земельної ділянки, зобов’язати сервітуарія провести державну реєстрацію іншого речового права (права сервітуту) земельної ділянки та використовувати земельну ділянку відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ