МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.02.2022

Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 32, 118, 121 Земельного кодексу України,статтею 13 Закону України «Про фермерське господарство», статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяви громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Верещаці Леоніду Миколайовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства (Код КВЦПЗ 01.02) орієнтовною площею 3,09 умовних кадастрових гектарів із земель комунальної власності в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5320485900:00:002:0089.
  2. Надати дозвіл громадянину Верещаці Олегу Леонідовичу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства (Код КВЦПЗ 01.02) орієнтовною площею 3,09 умовних кадастрових гектарів із земель комунальної власності в межах земельної ділянки з кадастровим номером 5320485900:00:002:0089.
  3. Рекомендувати:

3.1. Замовити у суб’єктів господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.

3.2. Подати виготовлений  проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ