МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.01.2022

Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 33, 83, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяви громадян, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянину Горбу Віталію Вікторовичу, жителю с. Сергіївка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 1,5 га розташованої в межах с. Лободине Миргородського району Полтавської області.
  2. Надати дозвіл громадянці Гайдабурі Любові Дмитрівні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,58 га в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  3. Надати дозвіл громадянину Рябоволу Олексію Петровичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,72 га розташованої в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  4. Надати дозвіл громадянці Скоропис Любові Іванівні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,45 га розташованої в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  5. Надати дозвіл громадянці Косаренко Людмилі Іванівні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,45 га розташованої в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  6. Надати дозвіл громадянці Колій Марії Павлівні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 2,0 га розташованої за межами населених пунктів на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  7. Надати дозвіл громадянину Колію Олександру Сергійовичу, жителю с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах с. Крамарщина Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  8. Надати дозвіл громадянину Лисаку Юрію Михайловичу, жителю м. Полтава, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,60 га розташованої в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  9. Надати дозвіл громадянці Радько Тетяні Миколаївні, жительці с. Розбишівка, на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність орієнтовною площею 0,40 га розташованої в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  10. Рекомендувати громадянам:

10.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10.2. Подати погоджений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                        Ігор ЛІДОВИЙ