МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(чотирнадцята сесія восьмого скликання)

04.02.2022

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. Батурі Р.П.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 34, 83, 123, 134, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та заяву громадянина Батури Р.П. жителя с. Розбишівка, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320485901:01:002:0218 площею 7,1305 га в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, розроблений ФОП Малинка І.В.
  2. Передати в оренду громадянину Батурі Роману Петровичу земельну ділянку для сінокосіння та випасання худоби з кадастровим номером 5320485901:01:002:0218 площею 7,1305 га в межах с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області терміном на 10 років, встановити розмір орендної плати на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земель.
  3. Укласти договір оренди земельної ділянки, зобов’язати орендаря провести державну реєстрацію іншого речового права (права оренди) земельної ділянки та використовувати земельну ділянку відповідно ст. 96 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ