МИРГОРОДСЬКИЙ РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

29 квітня 2022 року

Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С. О. про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в розділі «Заходи комплексної Програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік»:

Зміст заходів

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Сума витрат,

тис. грн.

Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти

1.

Заробітна плата

2022 р.

-901,720

-901,720

2.

Нарахування на заробітну плату

2022 р.

-198,380

-198,380

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.