МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

29 квітня 2022 року

Про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши сільського голову Лідового І.Г., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рікзатвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в пункті «Основні заходи Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Сергіївської сільської територіальної громади, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рік»:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Організація свята 8 Березня

2022 рік

-91,500

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.