МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

29.04.2022

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії орієнтовною площею 0,013 га

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 122, 123 Земельного кодексу України, статтями 25,50 Закону  України «Про землеустрій» та розглянувши клопотання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» №06-49/6260 від 31.03.2022 року, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії (під існуючими трансформаторними підстанціями 10/0,4 кВ) загальною орієнтовною площею 0,0130 га із земель комунальної власності в межах сіл Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області: с. Лободине (0,0025 га), с. Степове (0,0025 га), с. Розбишівка (0,0025 га), с. Качанове (0,0025 га), с. Вирішальне (0,0030 га).
  2. Рекомендувати заявнику:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії орієнтовною площею 0,01.

2.2. Подати виготовлений проект землеустрою на затвердження сільської ради.