МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

Про передачу земельної ділянки

в оренду ТОВ «РАЙЗ-СХІД»

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», розділом VIII Прикінцевих положень Закону України «Про оренду землі»,  статтями 12, 122, пунктами 21, 24, 27, 28 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Шляхом укладання договору оренди на земельну ділянку, надати ТОВ «РАЙЗ-СХІД» в оренду земельну ділянку строком на 1 (один) рік (код КВЦПЗ – 01.01) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею – 27,1721 га, в тому числі ріллі – 27,1721 га з кадастровим номером 5320482600:00:006:0050 із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Сергіївської сільської ради Качанівського старостинського округу Миргородського  району Полтавської області.
  2. Встановити орендну плату в розмірі 8% від середньої нормативної грошової оцінки ріллі по Полтавській області.
  3. Зобов’язати відділ земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради зареєструвати укладений договір у районній військовій адміністрації Миргородського району, Полтавської області.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.