МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16 червня 2022 року

Про визначення ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» замовником послуг з експлуатаційного утримання вулиць населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади

Відповідно до підпункту «в» пункту 10 частини першої статті 91, статті 93 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 30.03.2022 р. №38 «Про затвердження мобілізаційного завдання (замовлення) та здійснення Державним підприємством Агентство місцевих доріг Полтавської області» публічних закупівель послуг в умовах воєнного стану», з метою забезпечення збереження та сталого функціонування вулично-шляхової мережі населених пунктів громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» замовником послуг з експлуатаційного утримання вулиць і доріг населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади Миргородського району Полтавської області відповідно до Переліку, що додається.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового відділу Лободу В.Г., контроль за його виконання на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Смаль М.А.).