МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16.06.2022

Про зміну назви ДНЗ «Перлинка» Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», з метою упорядкування мережі та приведення назв закладів освіти до вимог законодавства, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву юридичної особи Дошкільний навчальний заклад «Перлинка» Сергіївської сільської ради на Заклад дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області.
  2. Внести зміни до правовстановлюючих документів Закладу дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області згідно п.1 цього рішення.
  3. Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області в новій редакції (додається).
  4. Призначити особою, уповноваженою на підписання Статуту Закладу дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області та на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації Закладу дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області, директора закладу – ГАЙДАЙ Валентину Олексіївну.
  5. Відділу освіти молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради в установленому порядку затвердити штатний розпис Закладу дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського з питань діяльності виконавчих органів ради Сергіївської сільської ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                                                                                                                        Ігор ЛІДОВИЙ