(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16.06.2022

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду ФГ «Сергіївське Агро»

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», розділом VIII Прикінцевих положень Закону України «Про оренду землі»,  статтями 12, 122, пунктами 21, 24, 27, 28 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши матеріали технічної документації із землеустрою та подану заяву голови фермерського господарства «Сергіївське Агро» Гайдабури В.С., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ – 01.01) площею 3,4066 га в с. Вечірчине, виготовлену ФОП Малинка І.В.
  2. Шляхом укладання договору оренди на земельну ділянку, надати ФГ «Сергіївське Агро»в оренду земельну ділянку строком на 1 (один) рік (код КВЦПЗ – 01.01) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею – 3,4066 га, в тому числі ріллі – 3,4066 га без присвоєння кадастрового номера із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області.
  3. Встановити орендну плату в розмірі 8 % від середньої нормативної грошової оцінки ріллі по Полтавській області.
  4. Зобов’язати відділ земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради зареєструвати укладений договір у районній військовій адміністрації Миргородського району, Полтавської області.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.