МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16.06.2022

Про звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради щодо фінансово-господарської діяльності

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенка А.О.) щодо фінансово-господарської діяльності, з метою контролю за веденням фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенка А.О.) щодо фінансово-господарської діяльності взяти до відома.
  2. Погодити фінансовий план СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2022 рік.
  3. Директору СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенку А.І.) забезпечити:

3.1. виконання фінансового плану СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2022 рік,

3.2. виплату заробітної плати проводити в установлені терміни,

3.3. впровадження жорсткого контролю за економією паливно-енергетичних ресурсів, енергоносіїв, скорочення адміністративних витрат,

3.4. раціональне використання комунального майна, переданого в господарське відання та ресурсів, які знаходяться в постійному користуванні,

3.5. недопущення дебіторської та кредиторської заборгованості на підприємстві,

1. Заборонити директору СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенку А.І.) продаж дров громадянам, які не проживають на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.
  2. Директору СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради (Ілляшенку А.І.) забезпечити (при проведенні робіт щодо вимітки дерев, що призначені до рубки) присутність депутатів Сергіївської сільської ради із членів постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Сергіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів ради –  Олега Дичка.