МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

16.06.2022

Про надання дозволу на передачу техніки КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та закріплення її за СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на праві оперативного управління

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою забезпечення комунально-побутових потреб СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на передачу техніки КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та закріплення її за СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на праві оперативного управління:

- автомобіль ГАЗ 32213-14 державний реєстраційний номер 14847СН, номер шасі – XTH32213030306774.

1. Передачу провести згідно з діючим законодавством по акту приймання-передачі.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.