СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія сьомого скликання)

03 листопада 2017 року

Про внесення змін до  Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2017рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  сільського голову Сергіївської сільської ради  Лідового І.Г. про внесення змін до Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2017 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2017 рік  затвердженої рішенням першої сесії  сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2016 року, а саме: пункт «Зміст заходів сільської програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2017 Сергіївської сільської ради  на 2017 рік» викласти в  наступній редакції:

Зміст заходів

Термін виконання

Сума витрат,

тис грн

1.

Капітальний ремонт дороги 0170 с. Розбишівка,  Гадяцького району, Полтавської області.(Т-17-05)

2017 р.

199,000

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий