СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія сьомого скликання)

03 листопада  2017 року

Про внесення змін до Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника  фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г. про внесення змін до Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік затвердженої рішенням першої сесії  сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2016 року, а саме: пункт Зміст заходів сільської програми компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення на 2017 рік» викласти в наступній редакції:

Зміст заходів

Термін виконання

Сума витрат,

тис.грн..

1.

Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення с. Сергіївка

7,170

2.

Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення с.Лободине, с. Чернече, с. Вечірчино

6,000

3.

Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення с. Качаново

16,200

4.

Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення с. Розбишівка

14,400

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 І.Г. Лідовий