СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія сьомого скликання)

03 листопада  2017 року

Про внесення змін до комплексної Програми «Підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей, та іншим категоріям громадян» на 2017 рік»

Відповідно до пунктів 11, 22 статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника  фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободу В.Г. про внесення змін до комплексної програми «Підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей, та іншим категоріям громадян на 2017 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до комплексної Програми «Підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей, та іншим категоріям громадян на 2017 рік» затвердженої рішенням першої сесії  сьомого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2016 року, а саме: пункт Зміст заходів сільської комплексної Програми «Підтримки громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей, та іншим категоріям громадян на 2017 рік» викласти в наступній редакції:

Зміст заходів

Термін виконання

Сума витрат,

тис.грн..

1.

Одноразова допомога онкохворим громадянам (8 осіб)

2017 р.

16,000

2.

Одноразова допомога на поховання (1 особа)

2017 р.

0,500

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий