СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія сьомого скликання)

03.11.2017

Про делегування повноважень відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцької райдержадміністрації

Керуючись статтею 25, пунктом 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до абзацу 3 статті 12 розділу V (Прикінцеві положення) Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», врахувавши рекомендації постійної комісії Сергіївської сільської ради з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Делегувати відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та будівництва Гадяцької райдержадміністрації наступні повноваження:

1.1 Видача будівельних паспортів на забудову земельних ділянок на території населених пунктів Сергіївської сільської ради;

1.2  Видача паспортів прив’язки;

1.3 Видача містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок;

1.4 Погодження фасадів;

1.5 Визначати порядок, строк подання і строк завершення  розгляду пропозицій фізичних та юридичних осіб у проектах містобудівної документації.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Галь В.І.).

Сільський   голова                                                                                         І. Г. Лідовий