МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

10.10.2022

Про передачу у 2023 році Гадяцькій міській раді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування

Керуючись статтею 104 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Передати Гадяцькій міській раді у 2023 році в розмірі, затвердженому у бюджеті Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, субвенції на утримання об’єктів спільного користування:

- Комунальна установа «Трудовий архів» Гадяцької міської ради;

- Комунальний заклад «Гадяцька дитяча мистецька школа» Гадяцької міської ради;

- Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцький центр первинної медико - санітарної допомоги» Гадяцької міської ради;

- Комунальне некомерційне підприємство «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради;

- Гадяцький центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Гадяцької міської ради;

- Комунальна установа  «Гадяцький інклюзивно - ресурсний центр» Гадяцької  міської  ради ;

- Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради;

2. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовому І.Г.) укласти відповідні договори з Гадяцькою міською радою у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ