МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

10.10.2022

Про передачу Петрівсько-Роменській сільській територіальній громаді субвенцій на утримання об’єктів спільного користування

Керуючись статтею 104 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», сільська ради ВИРІШИЛА:

1. Передати Петрівсько-Роменській сільській територіальній громаді субвенцію в розмірі затвердженому у бюджеті Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, на утримання об’єктів спільного користування:

- Комунальний заклад «Петрівсько - Роменська місцева пожежна охорона»;

- Фонд підтримки підприємництва Петрівсько - Роменської сільської ради;

2. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовому І.Г.) укласти відповідні договори з Петрівсько - Роменською сільською територіальною громадою у встановленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ