МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

10 жовтня 2022 року

Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській сільській територіальній громаді на 2022 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши директора центру надання соціальних послуг Сергіївської сільської ради Москаленко О.І., сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській сільській територіальній громаді на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме внести зміни в пункті «Заходи Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській сільській територіальній громаді на 2022 рік»:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

1.

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар:

- Придбання канцелярських товарів;

2022 рік

2.

Оплата послуг (крім комунальних):

- Послуги по заправці картриджів.

2022 рік

-10,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ