СЕРГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАДЯЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія сьомого скликання)

03.11.2017

Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт теплового пункту Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів по пров. Шкільний, 3 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області»

Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши робочий проект «Капітальний ремонт теплового пункту Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів по пров. Шкільний, 3 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити робочий проект «Капітальний ремонт теплового пункту Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів по пров. Шкільний, 3 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області» в сумі 41,249 тисячі гривень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                  І.Г. Лідовий