МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ятнадцята сесія восьмого скликання)

10.10.2022

Про проведення інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 38, пунктами 27,28 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, статтею 57 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету міністрів України від 05.06.2019 року №476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Провести інвентаризацію земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01) в межах с. Сергіївка орієнтовною площею 2 га.
  2. Рекомендувати:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

2.2. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                         Ігор ЛІДОВИЙ