МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцята сесія восьмого скликання)

11 листопада 2022 року

Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища», інших законодавчих актів, що регулюють діяльність органів влади в сфері благоустрою території, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми «Благоустрій» на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме збільшити суму витрат в розділі «Заходи Програми «Благоустрій» на 2022 рік» та доповнити наступним пунктом:

Зміст заходів

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Сума витрат,

1.

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування:

- придбання універсального екскаватора навантажувача JCB 3 CX SITEMASTER

2022 рік

3 940,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ