МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцята сесія восьмого скликання)

11 листопада 2022 року

Про внесення змін до Програми забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО та учасників бойових дій на території інших держав на 2022 рік

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», заслухавши директора «Центру надання соціальний послуг» Сергіївської сільської ради Москаленко О.І., сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО та учасників бойових дій на території інших держав на 2022 рік затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат в розділі «Заходи Програмизабезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО та учасників бойових дій на території інших держав на 2022 рік» в наступному пункті:

Зміст заходів

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Сума витрат,

1.

Оплата путівки учасникам АТО

2022 рік

-30,000

-30,000

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ