МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять перша сесія восьмого скликання)

02 грудня 2022 року

Про внесення змін до Програми організації харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради в 2022 році

Відповідно  до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту»,  «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанову Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», санітарного законодавства, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми організації харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради в 2022 році затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме зменшити суму витрат у розділі «Заходи Програми «Організація харчування в закладах освіти Сергіївської сільської ради в 2022 році» в наступному заході:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис. грн.

Продукти харчування ЗОШ

2022 р.

-213,174

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ