(дев’ята  сесія сьомого скликання)

03.11.2017

Керуючись  статтею 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», статтею 142  Земельного  кодексу  України, розглянувши        клопотання  Голови  правління  Розбишівського  споживчого товариства Кіт Т.Б.  про  припинення  права  постійного  користування    земельною  ділянкою, сільська рада   ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною  ділянкою площею 0,0711га, кадастровий номер 5320483402:02:001:0032, розташована за адресою: Полтавська обл., Гадяцький р-н., с. Вечірчине, вул.. Квіткова, 13-а, що було надано Розбишівському споживчому товариству згідно Акту на право постійного користування землею серія ІІ-ПЛ № 002730 від 02.12.1996 року.
  2. Зобов’язати Розбишівське споживче товариство звернутися  до  Державного  реєстратора  речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень для  реєстрації  права  і  припинення права  постійного  користування  земельною  ділянкою,  площею 0,0711 га кадастровий номер 5320483402:02:001:0032.
  3. Вилучену земельну  ділянку  приєднати  до  земельного фонду Сергіївської  сільської  ради.
  4. Контроль за виконанням  даного  рішення покласти на постійну

комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                                 І.Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного дев’ятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  03 листопада 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про припинення  права постійного користування на землю, площею 0,0711 га на території  Сергіївської сільської ради Розбишівським споживчим  товариством.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 10

Рішення    прийнято.

Голосували: за 10, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.