МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять друга сесія восьмого скликання)

21 грудня 2022 року

Про внесення змін до Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2022-2024 роки

На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», враховуючи висновок постійної комісії з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2022-2024 роки (далі – Програма) затвердженої рішенням тринадцятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 23 грудня 2021 року, а саме: розділ Заходи Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на 2022-2024 роки, викласти в новій редакції (додаток 1)
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ

до рішення двадцять другої

сесії восьмого  скликання від

21.12.2022 року

ЗАХОДИ ПРОГРАМИ БЕЗОПЛАТНОГО ТА ПІЛЬГОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ У РАЗІ АМБУЛАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ ОКРЕМИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ НА 2022-2024 РОКИ

Зміст заходу

Відповідальні виконавці

Джерела фінансування

Обсяги фінансування по роках, тис. грн.

Очікуваний результат

2025

1.

Безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів

КНП «Гадяцький ЦПМСД»

Місцевий бюджет

4,944

23,000

Забезпечення потреби пільгової категорії населення громади в разі амбулаторного лікування медичними препаратами, що є життєво необхідними.

Разом

73,944

Секретар сільської ради                                                                                                                                       Надія ІЛЛЯШЕНКО