(десята сесія сьомого скликання)

Про наміри створення Центру соціальних послуг

Керуючись статтею 25, пункту 6 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» законами України «Про соціальні послуги», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку», відповідно до Постанови КМУ №1039 від 14 листопада 2012 року «Про затвердження критеріїв діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги», наказу Міністерства соціальної політики від 19.01.2016 №26 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об’єднаної територіальної громади у сфері соціального захисту населення», наказу Міністерства соціальної політики від 21.06.2017 №1030 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо надання послуг із соціальної підтримки населенню», за погодженням з постійною комісією  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Створити до 01.03.2018 року Центр соціальних послуг Сергіївської сільської ради Гадяцького району, Полтавської області.
  2. Спеціалісту І категорії загального відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Москаленко О.І.) підготувати на чергове засідання сесії Сергіївської сільської ради проект рішення «Про створення Центру соціальних послуг» та проект Положення про Центр соціальних послуг.
  3. Заступнику сільського голови (Дичку О.Р.) підготувати повідомлення в письмовій формі директору Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (Власенко О.М.)про наміристворення Центру соціальних послуг в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.
  4. 3. Контроль за виконаннямрішеннязалишаю за собою.

Сільський   голова                                                                                         І. Г. Лідовий

Результати

поіменного голосування при розгляді питання порядку денного десятої сесії Сергіївської сільської  ради сьомого скликання  11 грудня 2017 року

окру-гу

Прізвище, імя, по батькові

депутата

Про наміри створення Центру соціальних послуг.

Результати голосування

Богуславець Анатолій Іванович

Всього присутніх на сесії депутатів 14

Рішення    прийнято.

Голосували: за 14, проти -, утрималися - .

Голова лічильної комісії    ___________              Горб В.І.

Секретар лічильної комісії ______________              Литвин В.М.

Член лічильної комісії        ____________            Дузь В.М.