МИРГОРОДСЬКИЙ РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03 лютого 2023 року

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2023 рік»

Відповідно до статтей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Сергіївське» та його фінансової підтримки, заслухавши директора КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради Кавуна А.І. про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2023 рік», сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2023 рік» (далі – Програма) затвердженої рішенням двадцять другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 21 грудня 2022 року, а саме:

1.1. Розділ Паспорт Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2023 рік» викласти в новій редакції (додаток 1);

1.2. Розділ Заходи Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2023 рік» викласти в новій редакції (додаток 2).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ

до рішення двадцять третьої

сесії восьмого скликання від

03.02.2023 року