МИРГОРОДСЬКИЙ РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03 лютого 2023 року

Про внесення змін до Програми «Утримання об’єктів спільного користування ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2023 рік»

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 статті 101 та статтею 104 Бюджетного кодексу України, з метою ефективного функціонування об’єктів спільного користування територіальної громади, сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми «Утримання об’єктів спільного користування ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2023 рік» (далі – Програма) затвердженої рішенням двадцять другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 21 грудня 2022 року, а саме:

1.1. Розділ Паспорт Програми «Утримання об’єктів спільного користування ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2023 рік» викласти в новій редакції (додаток 1);

1.2. Розділ Заходи Програми «Утримання об’єктів спільного користування ліквідації негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2023 рік» викласти в новій редакції (додаток 2).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                 Ігор ЛІДОВИЙ

до рішення двадцять третьої

сесії восьмого скликання від

03.02.2023 року

П А С П О Р Т

ПРОГРАМИ « УТРИМАННЯ ОБ’ЄКТІВ СПІЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯЧИ ЛІКВІДАЦІЇ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ОБ'ЄКТІВ СПІЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯНА 2023 РІК»

1

Ініціатори розроблення Програми

2

Підстава для прийняття Програми

Закон України  «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 статті 101 та статтею 104 Бюджетного кодексу України.

3

Розробники Програми

4

Співрозробники Програми