МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03.02.2023

Відповідно до ч. 3 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», керуючись Інструкцією з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженою Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 №338 та з метою установлення факту отруєння бджіл та допомоги постраждалим від отруєння бджолиним сім'ям на території Сергіївської сільської ради, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення п’ятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 29.04.2021 «Про створення постійно діючої Комісії із встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Сергіївської сільської ради» виклавши затверджений п. 1 цього рішення персональний склад постійно діючої Комісії із встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Сергіївської сільської ради у новій редакції (додається).
  2. Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному Веб-сайт Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконання даного рішення покластина заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органівради Дичка О.Р.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням двадцять третьої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 03.02.2023

Персональний склад (у новій редакції)

постійно діючої Комісії із встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Сергіївської сільської ради

Дичок

Олег Романович

-

заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;

Батура

Яна Дмитрівна

-

спеціаліст І категорії відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, секретар комісії;

Шелист

Тетяна Вікторвіна

-

головний спеціаліст відділу захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, член комісії (за згодою);

Головко

Микола Миколайович

-

головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Миргородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, член комісії (за згодою);

Захаренко

Григорій Федорович

-

головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Миргородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, член комісії (за згодою);

Пасько

Андрій Олександрович

-

поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами Миргородського РВП, член комісії (за згодою);

Представник органу місцевого самоврядування, адміністративні межі якого знаходяться ближче ніж за 10 кілометрів від пасіки, яку обстежує Комісія.

Секретар сільської ради                                                         Надія ІЛЛЯШЕНКО