МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03 лютого 2023 року

Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян

Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 13 Закону України «Про поховання та похорону справу», постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 21.12.2022 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2023 рік» та розглянувши заяву громадянина Якимцова Л.А., який здійснив поховання померлої особи, сільська рада ВИРІШИЛА:

Виплатити кошти на поховання згідно рішення двадцять другої сесії восьмого скликання від 21.12.2022 року «Про затвердження комплексної Програми «Турбота» на 2023 рік» таким громадянам:

• Якимцову Леоніду Анатолійовичу 28.03.1981 року народження на поховання його дружини Якимцової Валентини Василівни в  сумі 2000,00 грн.

Сільський голова                                     Ігор ЛІДОВИЙ