МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03.02.2023

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою забезпечення комунально-побутових потреб Сергіївської сільської територіальної громади, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на передачу основних засобів (екскаватор-навантажувач JCB-3CX) з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс комунального підприємства «Сергіївське» за первісною вартістю 3940000,00 грн.
  2. Передачу провести згідно з діючим законодавством по акту приймання-передачі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ