МИРГРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03.02.2023

Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) на території Сергіївської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 13, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяви громадянок Салацької Н.В., Тихонович М.М., технічні документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області виготовлену ФОП Лаврішко В.І. земельної ділянки з кадастровим номером 5320485900:00:008:0062 площею 2,8392 га.

1.1. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 2,8392 га, кадастровий номер 5320485900:00:008:0062 на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, громадянці Салацькій Ніні Василівні на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від 01.11.2022 року, зареєстрованого в реєстрі за №682.

1.2. Рекомендувати громадянці Салацькій Ніні Василівні зареєструвати речове право (право власності) на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав та використовувати її відповідно ст.91 Земельного кодексу України.

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельна частка (пай)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області виготовлену ФОП Лаврішко В.І. земельної ділянки з кадастровим номером 5320483400:00:008:0133 площею 4,7600 га.

2.1. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку (земельну частку (пай)) площею 4,7600 га, кадастровий номер 5320483400:00:008:0133 на території Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, громадянці Тихонович Марії Михайлівні на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом від 20.09.2022 року, зареєстрованого в реєстрі за №562.

2.2. Рекомендувати громадянці Тихонович Марії Михайлівні зареєструвати речове право (право власності) на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав та використовувати її відповідно ст. 91 Земельного кодексу України.

Сільський голова                                                                              Ігор ЛІДОВИЙ