МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

Про припинення прав на землю громадян на території Сергіївської сільської ради

Керуючись ст. 140 - 142 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Ботвини З.О., с. Сергіївка, в якій вона добровільно відмовляється від користування земельними ділянками, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування земельними ділянками згідно поданої заяви громадянки Ботвини Зінаїди Олексіївни - 0,59 га в с. Сергіївка вул. Вертелецька.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                            Ігор ЛІДОВИЙ