МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять третя сесія восьмого скликання)

03.02.2023

Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення (Код КВЦПЗ 01.13)

Керуючись п. 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 66, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», розглянувши клопотання СТОВ «Лободіно», враховуючи висновки постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована в с. Вечірчине вул. Квіткова, 23 в адміністративному підпорядкуванні Сергіївської сільської ради орієнтовною площею 0,13 га для іншого сільськогосподарського призначення (Код КВЦПЗ 01.13) (господарський двір).
  2. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відводу земельної ділянки, яка розташована в с. Вечірчине вул. Квіткова, 23а в адміністративному підпорядкуванні Сергіївської сільської ради орієнтовною площею 2,8 га для іншого сільськогосподарського призначення (Код КВЦПЗ 01.13) (господарський двір).
  3. Рекомендувати:

3.1.Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Код КВЦПЗ 01.01) (господарський двір).

3.2. Подати погоджений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ