МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять четверта сесія восьмого скликання)

03.03.2023

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (код КВЦП- 12.06) орієнтовною площею 0,0100 га

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 122, 123 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання АТ «УКРТРАНСНАФТА» про надання дозволу на розробку проєкта землеустрою щодо відводу земельної ділянку з передачею у постійне користування, враховуючи висновки постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл АТ «УКРТРАНСНАФТА» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту(код КВЦП- 12.06) орієнтовною площею 0,0100 га із земель комунальної власності за межами с. Качанове Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області:

- площею 0,0016 га під споруду установки катодного захисту трубопроводу;

- площею 0,0004 га – під опору ПЛ-6 кВ

- площею 0,0040 га – під контрольно-вимірювальний пункт 62 км;

- площею 0,0040 га – під контрольно-вимірювальний пункт 63 км.

1. Рекомендувати заявнику:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту(код КВЦП- 12.06) орієнтовною площею 0,0100 га.

2.2. Подати виготовлений проєкт землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ