МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(двадцять п’ята сесія восьмого  скликання)

07.04. 2023

Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2023 рік затверджених рішенням двадцять першої сесії восьмого скликання від 02.12.2022

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 7, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Положення про Державну регуляторну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2014 № 724, з метою впорядкування діяльності Сергіївської сільської ради з підготовки регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2023 рік затверджений рішенням двадцять першої сесії восьмого скликання від 02.12.2022 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2023 рік»  та викласти в наступній редакції (додається).
  2. . Спеціалісту І категорії виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2023 рік на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покластина заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Дичка О.Р.).

Сільський голова                                               Ігор ЛІДОВИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради  від 07.04.2023

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради (зі змінами) на 2023 рік.

Вид проекту

Назва проекту

Мета прийняття

Строк підготовки